Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Przodownicy nauki

PRZODOWNICY NAUKI

I semestr

2017/2018

 

     KLASA IV A                             

Zachariasz Borowski  5,91

Wiktor Korytowski  5,82

Maja Wiśniewska  5,82

Maciej Lange  5,73

Marta Wojnowska  5,73

Emilia Lange  5,64

Natalia Marcjańska  5,64

Amelia Okołowska  5,64

Patryk Kreński  5,45

Wiktoria Jabłońska  5,36

Gabriel Gajewski  5,09

Franciszek Hincmann  5,09

Tobiasz Deredas  5,00

Kaja Dekowska  4,82

Jakub Harfelder  4,82

Robert Meler  4,82

 

     KLASA IV B

Bartosz Kuca  5,91

Błażej Nieradka  5,91

Oliwia Rudnicka  5,64

Maciej Siwy  5,50

Aleksandra Śmiechowska  5,36

ża Urbańska  5,27

Zuzanna Wilczewska  5,09

Julia Kamińska  5,00

Igor Jarzembowski   4,91

Dawid Jarzębowski   4,91

Gabriel Krajewski   4,82

Bartosz Tarnolicki   4,82

Oliwia Witkowska  4,82

 

KLASA VII A

Jakub Szych    5,36

Aleksandra Zielińska  5,00

Nikodem Zakrzewski  4,93

 

KLASA VII B

Patrycja Chmielewska  6,00

Kacper Dembler  5,71

Kacper Lange  5,25

Mirosław Grajek  5,21

Marcel Wiśniewski  5,21

Aleksandra Tasarz  5,14

Eliza Kozłowska  5,00

Alan Klimek  4,86

Jakub Korytowski  4,86

 

 

KLASY GIMNAZJALNE

 

KLASA II A

Kornelia Szymankiewicz  5,47

Wiktoria Kowalska  5,33

Julia Leska  5,07

Julia Kowalska  4,87

 

KLASA II B

Julia Jonowska  5,67

Marta Chełkowska  5,47

Filip Chmielewski  5,43

Filip Siekliński  5,33

Zuzanna Antoszewska  5,14

Wiktoria Gortatowska  4,93

 

KLASA II C

Jakub Smoczyński  5,47

Kamil Abramowski  5,33

Anna Grabowska  5,13

Kornelia Skóra  5,07

 

KLASA II D

Emilia Bartnicka  4,87

Agata Zielińska  4,87

Hanna Rybicka  4,80

Milena Szczepańska  4,80

 

 

KLASA II E

Joanna Dąbrowska  5,53

Karol Połomski   5,53

Jan Samulewicz  5,47

Zuzanna Rzemińska  5,27

Zofia Suchocka  5,27

Dominik Kotewicz  5,13

Dawid Balewski  4,87

Adrian Klepcewicz  4,80

 

KLASA III A

Marcelina Haska  5,73

Michalina Haska  5,73

Wiktoria Kołakowska  5,47

Patrycja Lenckowska  5,47

Patrycja Orłowska  5,47

Agnieszka Haska  5,07

Marta Korytowska  4,93

Weronika Morawska  4,80

Wiktor Preus  4,80

 

KLASA III B

Oliwia Trzcińska  6,00

Daria Dembińska  5,67

Alicja Wiśniewska  5,40

Alicja Kremska  5,13

Wiktoria Sadowska  5,00

Szymon Czepek  4,87

Wiktoria Stachewicz  4,87

 

KLASA III C

Matylda Łątkowska  5,93

Diana Śpiewak  5,60

Agata Domżalska  5,33

Zofia Kremska  5,20

Maksymilian Mówiński  5,13

Aleksandra Moczulska  5,07

Wiktoria Florenc  4,93

Dawid Florkowski  4,87

Nicol Ziółkowska  4,86

Julia Czajkowska  4,80

 

KLASA III D

Natalia Szczepańska  5,73

Amelia Rulewska  5,60

Manuela Januszewska  5,53

Klaudia Kwiatkowska  5,47

Agata Jastrzębska  5,33

Małgorzata Dąbrowska  5,27

Martyna Misiurska  5,27

Natalia Wiśniewska  5,27

Katarzyna Kwiatkowska  5,20

Katarzyna Wiergowska 5,00

Adrianna Leśniewska  4,93

Kinga Wardowska  4,87

Maria Wróblewska  4,87

 

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem