Menu

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

GIMNAZJUM IM. FILOMATÓW NOWOMIEJSKICH

Przodownicy nauki

PRZODOWNICY NAUKI W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Klasa I a
Kornelia Szymankiewicz 5,43
Zofia Suchocka 5,21
Wiktoria Kowalska 5,14
Dominik Kotewicz 5,07
Julia Leska 4.93
Julia Kowalska 4,86
 
Klasa I b
Julia Jonowska 5,36
Filip Siekliński 5,43
Zuzanna Antoszewska 5,14
Marta Chełkowska 4,93
Filip Chmielewski 5,08
 
Klasa I c
Jakub Smoczyński 5,50
Kamil Abramowski 5,71
Kornelia Skóra 5,57
Anna Grabowska 5,43
Martyna Bober 4,93
 
Klasa I d
Karolina Badalian 4,86
Milena Szczepańska 4,79
Julia Kurzyńska 4,86
Hanna Rybicka 4,93
 
Klasa I e 
Joanna Dąbrowska 5,71
Karol Połomski 5,64
Zuzanna Rzemińska 5,50
Jan Samulewicz 5,36
Adrian Klepcewicz 5,14
Dawid Balewski 5,14
Róża Bronowska 5,07
Amelia Kroll 4,79
Wiktoria Świątkowska 4,79
 
Klasa II a
Michalina Haska 5,60
Marcelina Haska 5,67
Wiktoria Kołakowska 5,40
Patrycja Orłowska 5,27
Patrycja Lenckowska 5,27
Agnieszka Haska 5,27
Wiktor Preus 4,93
 
Klasa II b
Daria Dembińska 5,87
Oliwia Trzcińska 5,87
Alicja Wiśniewska 5,27
Alicja Kremska 5,27
Wiktoria Sadowska 5,13
Wiktoria Stachewicz 4,80
Aleksandra Wiśniewska 4,80
 
Klasa II c
Diana Śpiewak  5,40
Matylda Łątkowska 5,47
Zofia Kremska 5,33
Maksymilian Mówiński 5,27
Dawid Florkowski 4,93
Wiktoria Florenc 5,00
Julia Czajkowska 4,80
Agata Domżalska 5,00
Aleksandra Moczulska 5,00
 
Klasa II d
Klaudia Kwiatkowska 5,53
Manuela Januszewska 5,47
Agata Jastrzębska 5,60
Natalia Szczepańska 5,60
Martyna Misiurska 5,40
Amelia Rulewska 5,33
Kinga Wardowska 5,20
Małgorzata Dąbrowska 5,13
Katarzyna Kwiatkowska 5,07
Adrianna Leśniewska 5,20
Natalia Wiśniewska 5,00
Katarzyna Wiergowska 4,867
Nicola Copija 4,80
 
Klasa III a
Joanna Kordalska – 5,93
Zuzanna  Łątkowska – 5,87
Aleksandra Polak – 5,87
Maja Dembek – 5,93
Aleksandra Has – 5,80
Wiktoria Mundt – 5,60
Radosław Wegner – 5,20
Wiktoria Deredas – 4,93
Julia Kawiecka – 5,40
Zuzanna Moczadło 4,93
 
Klasa III b
Julia Balewska – 5,87
Zuzanna Kalitka – 5,87
Mateusz Tomaszewski – 5,73
Julia Kołakowska – 5.40
Oliwia Kwiatkowska – 5,20
Aleksandra Domżalska – 5,60
Julia Cieplak – 5,20
Karolina Kitowska – 5,33
Maja Grabowska – 5,27
Sandra Januszewska – 5,07
Zuzanna Wieczorek – 5,33
Blażej Abram – 4,93
Angelika Jedraszek – 5,00
Kinga Ziółkowska – 5,07
Agata Gortatowska- 5,20
Justyna Hoppe - 4,87
Amelia Klonowska - 4,80
Adrian Kobylski - 4,87
Julita Kreńska - 5,00
 
Klasa III c
Julia Zellma – 5,80
Anna Przybylska – 5,73
Adrianna Szczepańska – 5,53
Kamil Kołakowski – 5,13
Aneta Płotkowska – 5,36
Witold Weiner – 5,20
Szymon Koc – 4,93
Wanessa Pukalska – 5,20
Sandra Tuszyńska – 5,07
Alicja Cieśniewska – 5,13
 
Klasa III d
Agata Rojewska – 5,73
Wiktoria Seweryn – 5,80
Wiktor Dąbrowski – 4,93
Nicola Opasik – 5,13
Weronika Szpakowska – 5,00
Paulina Kozłowska – 5,07
Miłosz Tessmer - 4,93
Martyna Zielińska - 4,87
 
Klasa III e
Marcin Nadarzyński – 5,87
Wiktoria Zalewska – 5,33
Wojciech Chudzikowski – 5,07
Wiktoria Jabłońska - 5,27
Monika Pokorska - 4,93
Igor Shepetun - 5,07