Wizyta w Niemczech

W dniach 09.05. 2017 - 19.05. 2017r. odbyła się wymiana polsko - niemiecka dofinansowana przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży. Brało w niej udział 11 uczniów i 3 nauczycieli z naszej szkoły.

W czasie wizyty w Niemczech odwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc, między innymi park linowy, pole minigolfa 3D, Heide-Park i wiele innych.

Zwiedziliśmy również kilka dużych miast, a wśród nich:  Bremę, Hanower i Oldenburg.

Mieliśmy też możliwość zwiedzenia szkoły naszych gospodarzy i wzięcia udziału w ich lekcjach.

Po 10 wspólnie spędzonych dniach  dwie różnonarodowe grupy tworzyły jedną zgraną drużynę. Bardzo ciężko było nam się rozstać, ale wiemy, że te wspomnienia pozostaną na całe życie. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z przyjaciółmi z Niemiec.