„CaSYPot Project final conference and Euroregion Baltic Forum of Stakeholders”.

W dniach 13-14 maja 2019 roku w Kalmarze w Szwecji odbyła się międzynarodowa konferencja pt. „CaSYPot Project final conference and Euroregion Baltic Forum of Stakeholders”.

 

Z Nowego Miasta Lubawskiego w konferencji uczestniczyła Przewodnicza Młodzieżowej Rady Miasta Patrycja Chmielewska i opiekun Magdalena Kortes. Na międzynarodowe spotkanie z pozostałych polskich miast, które wspólnie realizują projekt SBYCGN, przybyli również przedstawiciele samorządów młodzieżowych z Iławy, Gdyni, Dzierzgonia i Elbląga.

 

Podczas konferencji młodzież przedstawiła wyniki ankiety przeprowadzonej w ramach projektu w polskich, szwedzkich i litewskich miastach. Była to świetna okazja do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń oraz zaplanowania kolejnych działań projektowych na najbliższy czas.

 

Wizyta w Kalmarze była również świetną okazją do poznania Centrum Kultury UNIK, w którym mieszczą się sale taneczne, wokalne, plastyczne oraz studia nagrań.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem