Noc w szkole klasy IV a

W piątek 22.02. 2019r. o godzinie 18:00 uczniowie klasy IVa wzięli udział w „Nocy w szkole”.  Czekała na nich moc atrakcji: zabawy integracyjne, tańce z balonami, poznawanie różnych układów tanecznych, wspólne przygotowywanie zdrowych i kolorowych kanapek, poszukiwanie słodkiego skarbu ukrytego w jednym z tajemniczych zakamarków szkoły pogrążonej w ciemnościach, zabawa w chowanego, gry planszowe oraz ciekawy film.

Aktywny wypoczynek, zdrowe odżywianie się oraz budowanie właściwych relacji w grupie rówieśniczej to cele wpisujące się w program „Szkoły promującej zdrowie”, relizowany w naszej placówce. Tak też uczniowie IVa spędzili czas- aktywnie, wesoło, ciekawie, a nad ich bezpieczeństwem czuwały panie: Żaneta Cherkowska i Anna Sapała- Ponieważ.