"Drugie śniadanko dla pierwszaka"

W ramach akcji „Drugie śniadanko dla pierwszaka” uczniowie klasy I a otrzymała pudełka śniadaniowe. Jest to akcja firmy „Mazur” i sklepu budowlanego „Mrówka” oraz Gazety Nowomiejskiej.

Dzieci, pod okiem swojej pani, wykonywały z wielką fantazją i zaangażowaniem, zwierzaki z warzyw i owoców.

Na chwilę przerwały pracę, bowiem w klasie pojawiła się sympatyczna Mrówka, która najpierw rozdała cukierki. Potem przedstawiciele Polskich Składów Budowlanych — „Mazur” i Marketu „Mrówka” oraz redakcji „Gazety Nowomiejskiej, rozdali pudełka śniadaniowe z pysznym rogalem wewnątrz, pierwszakom z „trójki”.

Zainteresowanie postacią Mrówki było wielkie i maluchy z innych klas wraz z wychowawczyniami zaprosiły gościa do wspólnych zdjęć.

Zdjęcia – Gazeta Nowomiejska