Gry planszowe, karaoke i kanapki patriotyczne

W dniu 9 listopada podczas szeregu uroczystości związanych z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie klas IV i V uczestniczyli w karaoke patriotycznym oraz spędzali czas z wychowawcami grając w historyczne gry planszowe. Także klasy ósme i siódme podczas lekcji historii grały w rozwijające gry planszowe ucząc się przy tym wielu ciekawych rzeczy związanych z dziajami naszego kraju. Dodatkowo klasa IV c przygotowała biało-czerwone przekąski serwowane podczas turnieju szachowego.

Wszystkie imprezy zorganizowane w naszej szkole miały na celu uczczenie bohaterów niepodległości, przypomnienie najważniejszych wydarzeń, które doprowadziły do upadku II Rzeczpospolitej oraz tych, które sprawiły, że Polska powróciła na mapy Europy po 123 latach niewoli.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie – dyrekcji szkoły, wychowawcom, nauczycielom, rodzicom, a przede wszystkim uczniom!