Radosna Niepodległość

W dniu 8 lisopada punktualnie o godz. 12.00 na nowomiejskim rynku juz piąty raz ustawiliśmy Żywą Flagę. Jest to coroczna inicjatywa Młodzieżowej Rady Miasta, która realizowana jest wspolnie z Urzędem Miejskim i jednostkami miejskim. 

Dziękujemy, że w roku 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości bylo nas tak wielu. Serdeczne podziękowania składamy: Burmistrzowi Miasta Nowego Miasta Lubawskiego panu Józefowi Blankowi, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, panu Radosławowi Rzemińskiemu i pracownikom RRStudio, dyrektorom, nauczycielom, a przede wszystkim uczniom szkół podstawowych i średnich, mediom lokalnym, pracownikom Urzędu Miejskiego i radnym miejskim oraz wszystkim państwu, którzy wzięli udział w naszym happeningu.

Młodzieżowa Rada Miasta

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem