Bieg Niepodległości

W ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole, na terenie boiska sportowego, odbył się szkolny bieg niepodległościowy. Wzięło  w nim udział 100 uczniów z  klas IV i V.

Bieg miał formę sztafety, a łączny dystans jaki mieli uczniowie do pokonania wynosił 1918 m., czyli dokładnie tyle co rok odzyskania przez Polskę niepodległości.  Na wyznaczonej trasie mieniły się kolory biało-czerwone. Każdy z uczniów ubrany był w barwy narodowe, trzymał flagi narodowe dumnie i godnie prezentując  je podczas biegu.

Nad sprawnym przebiegiem wydarzenia czuwali nauczyciele: Agnieszka Bochenek, Justyna Neumann i Piotr Gorzka.

.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem