Kreatywne przedszkolaki

  • Galeria

Kasztanowe ludziki to chyba najstarsza i najbardziej popularna jesienna zabawa dla dzieci, którą na pewno każdy dorosły pamięta z własnego dzieciństwa. Można podejść do niej na wiele sposobów, można tworzyć nie tylko ludziki, ale i zwierzątka oraz stworki, nie tylko z kasztanów, ale i łupin, nie tylko przy pomocy drewnianych patyczków…Dzieciaczki z naszego  przedszkola tworzyły przepiękne okazy, czego końcowa praca pokazuje efekty fajnych inspiracji dzieci.

Na kolejnych popołudniowych zajęciach grupa przedszkolna Biedronek robiła slime czyli kolorowe glutki. Zabawa ta pobudza kreatywność i rozwija wyobraźnię, jednak przede wszystkim to świetna frajda, można je zrobić ze składników, które większość z nas ma pod ręką.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem