Wycieczka klas 2 c i 2 d nad morze

  • Galeria

W dniach 13-15 czerwca klasy II c i II d, wraz z uczennicami z klas II a, VII a i VII b, udały się nad Morze Bałtyckie.

W pierwszym dniu odwiedziliśmy Gdańsk. Muzeum II wojny światowej zrobiło na nas ogromne wrażenie. Ponadto żadna wycieczka do Trójmiasta nie może się odbyć bez spaceru gdańską starówką i spotkania z tamtejszym Neptunem.

Wieczorem pierwszy raz w trakcie naszego pobytu udaliśmy się na plażę w Ostrowie, gdzie podziwialiśmy piękny zachód słońca nad Morzem Bałtyckim.

Drugiego dnia udaliśmy się do aquaparku w Redzie, gdzie większość z nas bawiła się wspaniale przez trzy godziny. Następnie udaliśmy się do Władysławowa, w którym oprócz krótkiej wizyty na plaży, zobaczyliśmy Aleję Gwiazd Sportu. A wieczorem znowu plaża, gra w piłkę i wspólna zabawa, która zakończyła się grillem przygotowanym przez naszych klasowych chłopców.

Ostatni dzień minął bardzo szybko, znowu udaliśmy się na plażę, po czym pełni wrażeń wróciliśmy do domu.

Opiekę nad nami pełnili nauczyciele: Magdalena Kortes, Kamila Kwiatkowska i Piotr Gorzka. Dziękujemy.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem