Myśląc Ojczyzna - konkurs literacki i recytatorski

W ramach obchodów XX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny w Szkole Podstawowej nr 3 zorganizowano dwa konkursy.
       W konkursie literackim pt. Ojczyzna silna rodziną  przyznano dwa wyróżnieniaAgacie Jastrzębskiej kl. IIId i Amelii Rulewskiej kl. IIId. Prace konkursowe sprawdzały p. Teresa Łukwińska, p. Renata Żurańska i p. Aleksandra Mossakowska.
         Konkurs recytatorski przebiegał w w dwóch grupach wiekowych- dla siódmoklasistów i gimnazjalistów konkurs poezji Karola Wojtyły pod hasłem Myśląc Ojczyzna, dla czwartoklasistów- konkurs poezji o św. Janie Pawle II pod hasłem Lolek, który został papieżem.

Zwycięzcami  konkursu zostali:

I miejsce-  ex aequo Matylda Łątkowska kl. IIIc gimnazjum i  Błażej Nieradka  kl.IVb

II miejsce-Bartosz Kuca  kl.IVb

III miejsce- Oliwia Rudnicka kl.IVb

Wyróżnienie otrzymały  Nicol Ziółkowska kl. III c gimnazjum i Aleksandra Śmiechowska kl.IVb.

 

Konkurs  recytatorski przygotowały i przeprowadziły polonistki : p. Teresa Łukwińska i p. Aleksandra Mossakowska.

 

Więcej w tej kategorii: « Dzień Matki Z wizytą w Lubawie »

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem