Wędkarski sukces Krystiana Sikorskiego

Krystian Sikorski brązowym medalistą Mistrzostw Województwa Warmińsko- Mazurskiego SZS w Wędkarstwie Spławikowym.

 

Dnia 08.05.2018 r. w Miłomłynie k/Ostródy odbyły się pierwsze Mistrzostwa Województwa Szkolnego Związku Sportowego w Wędkarstwie Spławikowym. Do rywalizacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej (2002-2004) reprezentował naszą szkołę Krystian Sikorski.

Rywalizacja rozegrała się w okolicach Liwy na kanale Ostródzko – Elbląskim. Zawodnicy po losowaniu stanowisk i przygotowaniu łowiska przystąpili do dwugodzinnego łowienia. Krystian przez wyznaczony czas złowił ponad 800 gram ryb. Wszyscy oczekując na ogłoszenie wyników, mogli zjeść kiełbaskę pieczoną na ognisku. Uczestnicy, których było około 40-tu, otrzymali wybrany sprzęt wędkarski.

           Serdeczne podziękowania dla pana Pawła Wiśniewskiego ze sklepu wędkarskiego Hunter, za pomoc w przygotowaniu i zaopatrzeniu uczestników zawodów w sprzęt wędkarski, przynęty i zanęty.

Opiekun podczas zawodów Sebastian Prokop.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem