Aby pierwszaki zdrowo się odżywiały

28 lutego uczniowie klasy III a gimnazjum pod opieką Pani Justyny Józefowicz-opiekuna szkolnego koła PCK przeprowadzili akcję prozdrowotną dla pierwszaków Szkoły Podstawowej.  Inicjatorką była uczennica kl.III a Marcelina Haska. Laureatka I miejsca etapu powiatowego Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, która zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego, zaprezentowała dzieciom piramidę zdrowego żywienia i przeprowadziła pogadankę na temat : Co zrobić,  żeby zdrowym być?
Uczennice  klasy III a -Marta Korytowska, Michalina Haska, Patrycja Lenckowska, Wiktoria Kołakowska wzięły udział w przedstawieniu, w którym wcieliły się w zdrowe owoce i warzywa. Quiz, zagadki - wprowadziły dzieci w atmosferę ciekawości. 
Dzieci z kl. I a pod opieką wychowawczyni Hanny Kowalskiej , z apetytem degustowały  pyszny koktajl truskawkowo- bananowy  przygotowany przez gimnazjalistki. Lekcji towarzyszyła miła atmosfera, radosny uśmiech pierwszaków i układanie puzzli- kramik z owocami i warzywami. Dziękujemy za przygotowanie tylu wrażeń dla pierwszaków- starszym koleżankom z Gimnazjum .

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem