Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Bal karnawałowy

Dnia 8 lutego 2018 r. uczennice należące do Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunami przygotowały bal karnawałowy dla najmłodszej społeczności naszej szkoły. W balu wzięli udział uczniowie klas pierwszej i czwartej wraz z wychowawcami.

Podczas balu były przeprowadzone różnego rodzaju konkursy m.in. taniec z miotłą czy balonem, konkurs jedzenia pączka oraz na najładniejszy kostium.

Zabawę karnawałową wraz z konkursami przygotowały uczennice: Daria Bartkowska, Zuzia Boberek, Alicja Kremska, Alicja Wiśniewska i Edyta Orzechowska. Za oprawę muzyczną i prowadzenie balu odpowiedzialna była Wiktoria Sadowska. Słodki poczęstunek ufundowała Rada Rodziców.

Cała impreza przebiegała w miłej karnawałowej atmosferze.

Więcej zdjęć https://www.facebook.com/pg/GimnazjumWNowymMiescieLubawskim/photos/?tab=album&album_id=960705847412496

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem