Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

"Zielona Polska" w Olsztynie

Uczniowie klasy II e, dziewczęta z zespołu tanecznego „Aplauz” oraz dziewczęta z klasy III d uczestniczyli w Spotkaniu Edukacyjno-Szkoleniowym z zakresu ochrony środowiska pt. „Zielona Polska”, które odbyło się w Hali „Urania” w Olsztynie.

Podczas spotkania poruszono tematy m. in.: czynniki wpływające na ukształtowanie się środowiska przyrodniczego obszaru, na którym leży Polska; wpływ człowieka na naturalne środowisko obszaru; wybrane grzyby, rośliny i zwierzęta Polski; problemy smogu itp.

Na koniec młodzież mogła wysłuchać koncertu Szymona Wydry & Carpe Diem.

Opiekunami byli: Agnieszka Bochenek, Liliana Lisakowska, Anna Sapała-Ponieważ oraz Sebastian Prokop.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem