Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Memoriał im. Kazimierza Okołowskiego

  • Galeria

      W słoneczny, przepiękny, wrześniowy dzień, na wspaniałych dostosowanych do XXI w. obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim, odbył się II Memoriał im. Kazimierza  Okołowskiego. Kazimierz Okołowski znany w środowisku lokalnym działacz sportowy, sportowiec, był wzorem, człowiekiem godnym zaufania i naśladowania. Zawsze był blisko przy sporcie nowomiejskim. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli władz samorządowych, rodziny zmarłego p. Kazimierza Okołowskiego, trenera i przewodniczącego W-M SZS w Olsztynie. Wszyscy podkreślali radość i zadowolenie z organizacji zawodów sportowych ku pamięci osób zasłużonych dla sportu.

        W zawodach uczestniczyło ok.250 uczniów z powiatu nowomiejskiego i działdowskiego. Nie zabrakło  oczywiście naszej reprezentacji, składającej się z 30 uczniów. Dla wielu z nich był to pierwszy start, pierwsze zetknięcie się z profesjonalnymi zawodami. Na wielu twarzach, zwłaszcza tych najmłodszych, było widać pozytywne emocje, przykryte nutką niepewności. Każdy z uczniów wykazał się wolą walki, każdy doznał smaku zwycięstwa. Bo przecież nie tylko medale są najważniejsze, ale udział. Każdy z uczestników jest zwycięzcą, każdy jest bohaterem. Wierzymy, że dla wielu młodych sportowców, dzięki takiej imprezie rozpocznie się wielka przygoda ze sportem. Niespotykane dotąd w lokalnych zawodach medale z wizerunkiem ś.p. Kazimierza Okołowskiego przygotowała firma NORE.

     Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3

Katarzyna Kwiatkowska, Wiktoria Sadowska, Wiktoria Świątkowska, Wiktoria Ziemecka, Aleksandra Zielińska, Sandra Liszewska, Iga Neumann, Weronika Olszewska, Milena Piceluk, Patrycja Kaczerzewska, Kacper Dworznikowski, Jan Samulewicz,, Marcin Woldan,  Dawid Balewski, Wiśniewski Marcel , Skronik Wojciech, Dominik Kotewicz, Kacper Otręba, Leon Tessmer, Rochewicz Kacper, Oliwia Rudnicka, Roksana Szurgot, Emilia Lange, Tobiasz Deredas, Franciszek Hincmann, Maciej Lange, Filip Micek, Błażej Wiśniewski, Maciej Szwechowicz, Igor Jarzębowski

 

    Nasi medaliści

Balewski Dawid             – srebrny medal w biegu na 60 m

                                          -  brązowy medal w skoku w dal , wynik 5 m

Kacper Rochewicz          - brązowy medal w pchnięciu kulą, wynik 10,60 m

Sadowska Wiktoria        - złoty medal w pchnięciu kulą, wynik 9,33 m

Kwiatkowska Katarzyna – srebrny medal w biegu na 60 m , wynik 8,40 s

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem