Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Powiatowe obchody Europejskich Dni Dziedzictwa

  • Galeria

W sobotę 16 września 2017 roku w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku odbyły się powiatowe obchody Europejskich Dni Dziedzictwa pt. „Wielka Historia Powiatu Nowomiejskiego”. Podczas uroczystości prezentowały się wszystkie gminy powiatu nowomiejskiego. Miasto Nowe Miasto Lubawskie reprezentowała młodzież gimnazjalna ze Szkoły Podstawowej nr 3. Przedstawiła ona „Bajkę o Lwie Nowomiejskim” poprzedzoną piosenką o naszym mieście.  Prezentację zakończył taniec dziewcząt z gimnazjalnego koła tanecznego „Aplauz” przedstawiający różę z nowomiejskiego herbu.  Występ bardzo się spodobał, a młodych artystów publiczność nagrodziła gromkimi brawami. Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i naszego miasta.

Śpiew: Alicja Kremska (IIIb), Kinga Wardowska (IIId)

Gra aktorska: Domżalska Agata (IIIc), Paweł Grugiel (IIIb), Wiktoria Florenc (IIIc), Dawid Florkowski (IIIc), Oliwia Karbowska (IIIc), Dawid Kozłowski (IIIc), Zofia Kremska (III c), Maksymilian Mówiński (IIIc), Wiktoria Stachewicz (IIIb), Mikołaj Suchocki (IIIb), Diana Śpiewak (IIIc)

Taniec: Marta Kotewicz (IIa ), Julia Kowalska (IIa), Wiktoria Kowalska (IIe), Karolina Morenc (IIe ), Zuzanna Pawłowska (IIa), Hanna Rybicka (IId ), Zofia Suchocka (IIe), Kornelia Szymankiewicz (IIa )

Młodzież przygotowali nauczyciele: pani Żaneta Cherkowska, pani Anna Sapała-Ponieważ oraz pan Marek Piątkowski.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem