Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

"Bezpieczna droga do szkoły"

  • Galeria

W dniu 11.09 2017r w Szkole Podstawowej nr 3 w Nowym Mieście Lub. odbyło się spotkanie uczniów klas I ze wszystkich nowomiejskich szkół podstawowych z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji, Straży Miejskiej i Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Olsztynie na temat "Bezpiecznej drogi do szkoły".

Koordynatorem spotkania był pan Ryszard Krzemieniewski, który pozyskał od sponsorów  upominki i gadżety dla 120 dzieci. Po krótkiej pogadance o bezpieczeństwie na drodze uczniowie otrzymali kamizelki i chusty odblaskowe, odblaski na rękaw i zawieszki do plecaków, lizaki- znaki drogowe, plany lekcji, zakładki kolorowanki. Nauczyciele z każdej szkoły - materiały edukacyjne do wychowania komunikacyjnego do poczytania i zabaw z dziećmi. Uroczystość uatrakcyjnił taniec Gimnazjalistek i pokaz samochodów: policyjnych, staży miejskiej, a także Gazety Nowomiejskiej. Sponsorzy nagród to: Energa - Gdańsk, Szynaka Meble, Automobil Klub Nowomiejski,  "LOTOS"- Gdańsk i firma drukarska Bielsko-Biała

BARDZO DZIĘKUJEMY!!!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem