Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 700.

Bal gimnazjalny 2017

  • Galeria

W dniu 20 czerwca 2017 r. uczniowie klas trzecich nowomiejskiego gimnazjum bawili się na balu gimnazjalnym. Impreza jak co roku odbyła się w szkolnej sali gimnastycznej.  Powitania i otwarcia zabawy dokonała dyrektor szkoły – Bożena Rutkowska-Marciniak wraz z przewodniczącą Rady Rodziców – Dorotą Rzemińską. Młodzież rozpoczęła bal polonezem. Przy wspaniałej muzyce i pysznym poczęstunku uczniowie bawili się do godziny 00.30. Serdeczne dziękujemy rodzicom za wspaniałe przygotowanie balu!

więcej zdjęć https://www.facebook.com/pg/GimnazjumWNowymMiescieLubawskim/photos/?tab=album&album_id=826326204183795

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem