Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Gala Kultury i Piknik Rodzinny

W niedzielę 4 czerwca 2017 roku na Rynku Nowego Miasta Lubawskiego odbył się Piknik Rodzinny w ramach Nowomiejskich Dni Rodziny, które odbywały się w ramach XIX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny pt. "Miłość w rodzinie nigdy nie zginie" połączony z Dniem Dziecka i Galą Kultury.
Podczas pikniku uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pani Żanety Cherkowskiej i Anny Sapały-Ponieważ przedstawili „Bajkę o Lwie z Nowego Miasta Lubawskiego”.
Radni Młodzieżowej Rady Miasta w strojach Myszki Miki rozdawali najmłodszym słodkie upominki, a ponadto okazali się niemałą atrakcją, gdyż każdy maluch chciał mieć pamiątkowe zdjęcie z bajkowymi bohaterami.
Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego, pan Józef Blank wręczył Nowomiejskie Nagrody Artystyczne. W tym roku otrzymali je: radni Młodzieżowej rady Miasta, członkowie zespołu tanecznego Aplauz, członkowie grupy plastycznej Gim-Art, zespołu muzycznego działającego przy naszej szkole oraz wokalistki – Alicja Kremska i Kinga Wardowska. Nagrody otrzymali także nauczyciele: Magdalena Kortes, Marek Piątkowski, Anna Sapała-Ponieważ i Maria Wilemska. 
Za nagrody i wyróżnienia dziękujemy!!!
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem