Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 700.

Gala Talentów podsumowująca projekty gimnazjalne

  • Galeria

Dnia 1.06.2017 roku odbyła się GALA TALENTÓW, podczas której uczniowie klas drugich przedstawiali swoje projekty gimnazjalne. Gimnazjaliści przygotowywali się do prezentacji swoich tematów przez dziesięć tygodni. Efektem finalnym były prezentacje multimedialne, wystawa fotograficzna, degustacja dań z państw anglojęzycznych i niemieckojęzycznych , quizy wiedzowe, przedstawienia itp. Młodzież chętnie zapraszała swoich kolegów, rodziców, rodzeństwo na swoje prezentacje.

Oprócz pokazów talentów, podczas Dni Integracji Szkoły, odbyły się prelekcje poprowadzone przez pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowym Mieście Lubawskim dotyczące zagrożeń płynących z palenia tytoniu oraz cyberprzemocy. Natomiast podczas apelu pani pedagog Maria Michalska podziękowała wolontariuszom biorącym udział w zbiórce żywności, nagrody za udział w konkursach bibliotecznych wręczyła pani Ewa Grzywacz, a pani dyrektor za konkursy związane z niedawnym Świętem Szkoły.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem