Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Wycieczka w Góry Stołowe

W dniach 15-19 maja młodzież z klas drugich naszego gimnazjum była na pięciodniowej wycieczce w Górach Stołowych. Miejscem zakwaterowania był Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny „Stalowy Zdrój” w Dusznikach-Zdroju. W napiętym programie gimnazjaliści zwiedzili m. in. kopalnię węgla kamiennego w Nowej Rudzie, park zdrojowy  w Kudowie- Zdroju oraz Twierdzę Kłodzką. Przeszli także szlakiem Błędnych Skał i wspięli się na Szczeliniec. Jednego dnia, wcześnie rano, młodzież przejechała do Czech, aby zwiedzić uroczą Pragę. W przeddzień wyjazdu odbyło się zwiedzanie Adrspaskiego Skalnego Miasta. Miłą niespodzianką dla gimnazjalistów był koncert kolorowych fontann w parku miejskim w Dusznikach Zdroju.
Opiekunkami uczniów podczas wycieczki były wychowawczynie: IIa – Dorota Zawadzka, IIb – Lidia Wiśniewska, IIc – Żaneta Cherkowska i IId – Liliana Lisakowska. 
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem