Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 700.

Jarmark Wielkanocny

  • Galeria

Jak co roku w okresie przedświątecznym przedstawiciele Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich w Nowym Mieście Lubawskim wzięli udział w Ekologicznym Jarmarku Wielkanocnym. Sprzedawano ciasto oraz własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Można było również zakupić swojski chleb na zakwasie wypiekany przez młodzież i nauczycieli naszej szkoły. Impreza ta cieszy się wielką popularnością i doskonale wprowadza w świąteczny nastrój. To również doskonała okazja na zakupienie świątecznych ozdób, stroików i smakołyków. Do zobaczenia na bożonarodzeniowym jarmarku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem