Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 700.

Dzień Zawodoznawczy

  • Galeria

24 marca 2017 w nowomiejskim gimnazjum odbył się  Dzień Zawodoznawczy.

Z zaproszenia pedagoga szkolnego skorzystało kilka firm  m.in: Szynaka - Meble, El-Vat, Expom oraz przedstawiciele różnych zawodów. Swoją ofertę edukacyjną przedstawiły szkoły ponadgimnazjalne z Nowego Miasta Lub., Kurzętnika , Bielic oraz Powiatowy Urząd Pracy. Uczniowie mieli niepowtarzalną okazję zapoznać się z pracą: lekarza,sędziego, policjanta, strażaka, leśnika, psychologa, dziennikarza i innych.

Do naszej placówki przybyli uczniowie z gimnazjów w Bielicach, Jamielniku, Kurzętniku, Bratianie oraz szóstoklasiści ze szkoły podstawowej nr 1 w NML. Spotkanie odbyło się w gościnnych murach Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich  kierowanego przez p. Bożenę Rutkowską -Marciniak,  przygotowali je wychowawcy klas III: p. B. Milewska, p. J. Suwińska, p. M. Piątkowski, p. A. Sapała -Poniewarz ,p. J. Neumann. Koordynatorem była p. Maria Michalska

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem