Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 700.

"Wiosennie, zdrowo, na sportowo"

  • Galeria

Jak co roku w nowomiejskim gimnazjum witaliśmy wiosnę pod hasłem "Wiosennie, zdrowo, na sportowo". Impreza adresowana była do uczniów klas I i II i miała na celu promocję zachowań prozdrowotnych. Koordynatorzy imprezy Anna Sapała-Ponieważ i Piotr Gorzka przygotowali kilka konkurencji o różnej tematyce, dbając o to, by każdy uczeń mógł wykazać się na forum szkoły swoimi talentami i umiejętnościami. W każdej z konkurencji wyłoniono i nagrodzono zwycięzców.

1. Konkurs wiedzy o zdrowiu prowadzony przez panią Agnieszkę Bochenek – największym zasobem wiadomości wykazała się reprezentacja klasy II b.

2. Szkolny konkurs „Wiosna na stole z savoir-vivre”- sztuka nakrywania do stołu zgodnie z zasadami savoir-vivre – prowadzony przez uczennice Wiktorię Mundt i Aleksandrę Has, w składzie komisji konkursowej zasiadły panie Maria Wilemska, Alicja Nowińska, Sabina Tessmer. Najlepiej zaprezentowała się klasa IIc.

3. Konkursy sportowe

- wyciskanie sztangi na ławce poziomej dla chłopców - prowadzenie pan Sebastian Prokop - I miejsce zajął Szymon Czepek z klasy IIb

- turniej tenisa stołowego –organizacja pan Piotr Gorzka - najlepsi zawodnicy to Kacper Rochewicz i Mateusz Dziodko z klasy I c

- turniej piłki siatkowej - organizacja pani Justyna Neumann - spośród klas I zwyciężyła klasa Ic, zwycięską drużyną wśród klas II została klasa IIb

4. Konkurs na klasowe przebranie - komisja w składzie Agnieszka Bochenek, Ewa Grzywacz - tematyka przebrania musiała być związana z wiosną i zdrowym stylem życia - zwyciężyła klasa IIc.

W klasyfikacji ogólnej zwyciężyła klasa IIb, której wychowawcą jest pani Lidia Wiśniewska. Klasa otrzymała w prezencie od Rady Rodziców 100zł z przeznaczeniem na potrzeby klasy .

Koordynatorzy składają podziękowanie Pani Dyrektor Bożenie Rutkowskiej-Marciniak, Radzie Rodziców, wszystkim wychowawcom, nauczycielom oraz uczniom za zaangażowanie, miłą atmosferę oraz sprawne przeprowadzenie imprezy. Imprezę uświetnił swoim występem szkolny zespół taneczny "Aplauz". Dziękujemy!!!.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem