Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 700.

Dni otwarte w Zespole Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w NML

W dniu 23 marca 2017 roku uczniowie klas III naszego gimnazjum wzięli udział w dniach otwartych zorganizowanych specjalnie dla naszej młodzieży przez Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Nowym Mieście Lubawskim.

Na początku odbyło się spotkanie, podczas którego dyrekcja szkoły przekazała informacje dotyczące zasad rekrutacji. Następnie młodzież udała się na różne warsztaty: „Słowo ma moc”, „Zakochać się we Francji – poznanie kultury i podstawowych zwrotów języka francuskiego”, „Pan tu nie stał... - robimy zakupy w czasach PRL”, „Warsztaty teatralne”, „Jak oszukać mózg”, „Tajemnice skał”, „Zagadki, rebusy i łamigłówki matematyczne”. Na zakończenie nasi uczniowie mieli okazję porozmawiać z uczniami poszczególnych profili. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze.

Mamy nadzieję, że naszym uczniom ułatwiło ono podjęcie decyzji dotyczącej dalszego kształcenia.

Zdjęcia - archiwum Zespołu Szkół im. C.K.Norwida

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem