Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 700.

I Powiatowy Konkurs "Savoir vivre - etykieta przy stole"

  • Galeria

Reprezentacja naszej szkoły w składzie Aleksandra Polak, Aleksandra Has i Wiktoria Mundt zajęła 3 miejsce w I Powiatowym Konkursie "Savoir vivre - etykieta przy stole". Konkurs odbył się w Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku. Startowało w nim 8 drużyn z okolicznych szkół. Dziewczęta miały za zadanie wykazać się znajomością zasad savoir vivre przy stole oraz przygotować menu i aranżację stołu w charakterze wielkanocnym. Opiekunem dziewcząt była Anna Sapała-Ponieważ.

Konkurs odbył się 28 lutego. Nagrodą jest uroczysty obiad dla drużyny w Restauracji Basztowa w Nowym Mieście Lubawskim. Gratulujemy!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem