Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 700.

Akademia Walentynkowa

Dnia 14 lutego społeczność gimnazjum miała możliwość obejrzenia uroczystej akademii w wykonaniu uczniów klasy IIa i IId. W przedstawieniu przygotowanym pod kierunkiem pani Liliany Lisakowskiej i pani Doroty Zawadzkiej młodzież zaprezentowała piosenki i wiersze o tematyce miłosnej. Uczennice klasy IId zatańczyły również układ do utworu Rihany.

Występ powtórzono w Miejskim Domu Kultury na specjalne zaproszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który w tym dniu zaplanował Walne Zebranie. Opiekunowie i uczniowie gimnazjum otrzymali pisemne podziękowanie od członków UTW.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem