Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 700.

"Czuję się bezpiecznie"

Pierwszy dzień ferii zimowych (23.01.) przedstawiciele uczniów klas drugich wraz z rodzicami oraz wychowawcami klas spędzili w szkole, realizując cele i zadania programu „Czuję się bezpiecznie”. Zaproszenie na warsztaty przyjęła nauczycielka ZSZ w Kurzętniku – pani Małgorzata Gołdon, która w interesujący sposób przedstawiła zagrożenia wynikające z korzystania z internetu. W formie ćwiczeniowej, aktywizując zarówno uczniów jaki i ich rodziców, wskazała podstawowe problemy, jakie czyhają na użytkowników sieci. Dodatkowym atutem tego warsztatowego szkolenia był fakt, iż uczniowie mogli wykazać się rozległą wiedzą na temat bezpiecznego korzystania z internetu, mają świadomość, w jaki sposób korzystać z zasobów cyberprzestrzeni i bardzo chętnie przystąpili do realizacji wszystkich ćwiczeń zaproponowanych w czasie spotkania.

Należy podkreślić, że uczniowie naszej szkoły biorą też udział w projekcie „Bezpieczna szkoła cyfrowa”, którego koordynatorem jest pan Marek Piątkowski. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem