Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Umowa partnerska z ośrodkiem Kurza Góra

  • Galeria

             W przepięknym, urokliwym, z doskonałą infrastrukturą,  ośrodku narciarskim „Kurza Góra” miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Na terenie ośrodka podpisano umowę partnerską pomiędzy Ośrodkiem Narciarskim Kurza Góra a Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich w Nowym Mieście Lubawskim .

              Nowo powstały, położony w pobliżu Nowego Miasta Lubawskiego ośrodek narciarski stworzył szansę dla mieszkańców regionu na aktywny sposób spędzania wolnego czasu. Nowomiejskie gimnazjum, jako szkoła promująca zdrowie, mająca na uwadze wychowanie zdrowego młodego pokolenia, tworzy od lat klasy o profilach sportowych. Powstanie ośrodka zrodziło pomysł w naszej szkole - utworzenia klasy  o profilu narciarstwo zjazdowe. Chętnych było wielu, choć niedowiarków wątpiących w powodzenie projektu jeszcze więcej. Na szczęście wszystko się powiodło.

             Umowa partnerska podpisana w dniu 19 stycznia 2017 r. przez Dyrektora Ośrodka Narciarskiego KURZA GÓRA  panem  Piotrem Tabiś, a Dyrektorem Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich  w Nowym Mieście Lubawskim  panią Bożeną Rutkowską –Marciniak  zapewnia  na korzystnych warunkach  dostęp do regularnego  szkolenia uczniów naszej szkoły na terenie ośrodka. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w regionie .

             Przychylność ,otwartość   i  serdeczność Dyrektora  Ośrodka Narciarskiego  KURZA GÓRA bardzo sprzyjała konstruktywnym rozmowom czego owocem jest nawiązanie współpracy.

              Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę, nauczycieli wychowania fizycznego, instruktorów narciarstwa zjazdowego, pomysłodawców i koordynatorów projektu panów Sebastiana Prokopa i Macieja Bochenka przy współpracy Piotra Gorzki i Tomasza Kawieckiego.

            „Wierzymy,  że projekt realizowany na terenie ośrodka przyniesie  wiele radości i satysfakcji uczniom, rodzicom i nauczycielom. Przyczyni  się do wzrostu umiejętności i wiedzy  z narciarstwa zjazdowego wśród młodego pokolenia. Stanie się doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu w okresie zimowym”- instruktorzy, nauczyciele Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich w Nowym   Mieście Lubawskim.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem