Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 700.

Z życzeniami w Zakładzie Patronackim Szynaka Meble

W piątek 19 grudnia 2016 jak co roku udaliśmy się z podarunkami do zakładu patronackiego Szynaka Meble. Tym razem spotkanie wigilijne odbyło się w przepięknej restauracji mieszczącej się w Pałacu w Mortęgach. Pani dyrektor Bożena Rutkowska-Marciniak życzyła wszystkim zebranym zdrowych, spokojnych świąt dziękując jednocześnie za współpracę. Po raz kolejny podarowaliśmy piękne obrazy namalowane przez naszą młodzież pod kierunkiem pani Marii Wilemskiej, nauczyciela plastyki. Obrazy przedstawiały fragmenty Nowego Miasta Lubawskiego oraz Pałac w Mortęgach. Autorki obrazów to Maria Marciniak (Ie), Maria Wróblewska (IId), Natalia Szczepańska (IId) i Zuzanna Jastrzębska (IId). My również otrzymaliśmy podarunki, za które bardzo dziękujemy.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem