Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 700.

Jarmark Bożonarodzeniowy

W dniu 18 grudnia 2016 roku na rynku nowomiejskim odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy. Uczniowie naszego gimnazjum wraz z opiekunami sprzedawali ciasto oraz własnoręcznie wykonane ozdoby wielkanocne. Można było również zakupić swojski chleb na zakwasie wypiekany przez nauczycieli i młodzież naszej szkoły a także przekazać karmę lub datki na rzecz schoniska dla zwierząt. Mieszkańcy Nowego Miasta Lubawskiego i okolic chętnie biorą udział w tej imprezie. Jest to doskonała okazja zarówno do zaprezentowania swoich umiejętności, jak również i do zakupu świątecznych dekoracji. Do zobaczenia w na jarmarku wielkanocnym!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem