Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Mikołajki szkolne

W dniu 6 grudnia w naszej szkole odbyły się Mikołajki. O godz. 8.30 na boisko szkolne wjechał mikołajowy orszak i rozpoczął się okolicznościowy apel. Pani dyrektor wręczyła słodkie upominki wyróżniającym się uczniom – byli to ci uczniowie, których prace zostały przesłane do Wojewódzkich Komisji Konkursowych, zajmujący miejsca w konkursach międzyszkolnych – artystycznych i wiedzowych oraz w konkursach szkolnych. Następnie każda z klas zaprezentowała się w mikołajkowych przebraniach, a na końcu wykonano zdjęcie całej społeczności szkolnej, za które bardzo serdecznie dziękujemy panu Radosławowi Rzemińskiemu. W dalszej części  śnieżynki i Mikołaj z SU częstowali uczniów i nauczycieli cukierkami.

Galeria https://www.facebook.com/127976177352138/photos/?tab=album&album_id=716436131839470

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem