Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Wycieczki na lodowisko

Wraz z nadejściem zimy uczniowie naszej szkoły rozpoczęli tradycyjne już wyjazdy na lodowisko. W dniu 2 grudnia do Torunia udała się klasa I e pod opieką panów – Sebastiana Prokopa i Macieja Bochenka, a w dniu 5 grudnia klasa I c z nauczycielami – Magdaleną Kortes, Lilianą Lisakowską i Markiem Piątkowskim oraz mamą jednej z uczennic – panią Kingą Siwą.

Młodzież spędziła aktywnie czas na lodowisku Mentor oraz uczestniczyła w seansie filmowym w jednym z toruńskich kin.

Galeria https://www.facebook.com/GimnazjumWNowymMiescieLubawskim/photos/?tab=album&album_id=723876297762120

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem