• JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Fotograficzny sukces

W Elblągu został podsumowany konkurs fotograficzny pt. „Skarby kultury w krajobrazie przyrodniczym Warmii i Mazur – kapliczki, dwory, zespoły pałacowo-parkowe…” dla uczniów i nauczycieli z województwa warmińsko-mazurskiego.

Uczennica naszego gimnazjum – Julia Kowalska z kl. I a uzyskała III m. w kategorii uczniów gimnazjów.

(I miejsce – Bartłomiej Kreczmer, Gimnazjum w Wilczętach, kl. II b, II miejsce – Kornelia Kazimierczuk, Gimnazjum Nr 1 w Pasłęku, kl. II d)

W kategorii nauczycieli – I miejsce otrzymała Liliana Lisakowska, nauczyciel biologii i opiekun koła fotograficznego w naszym gimnazjum.

(II miejsce – Magdalena Andrzejczuk, SP nr 2 w Dobrym Mieście, III miejsce – Kinga Kazimierczuk, SP w Słobitach i Barbara Krajnik, SP w Zwierznie)

Organizatorkami konkursu były Wiesława Kamińska i Janina Meller z Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu.

Galeria https://www.facebook.com/GimnazjumWNowymMiescieLubawskim/photos/?tab=album&album_id=723866727763077