Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Próbny egzamin gimnazjalny grudzień 2016 r.

Próbny  Egzamin  Gimnazjalny  kl. III

30.11– 02.12.2016 r.

30.11.2016

8.00 – 9.00– egzamin  z historii i wos, czas wydłużony  do godz. 9.20

9.00 – 9.45– przerwa

9.45 – 11.15– egzamin z j.polskiego, czas wydłużony  do godz. 12.00

zajęcia wg planu od 5 godziny lekcyjnej

01.12.2016

8.00 – 9.00– egzamin z przedmiotów przyrodniczych, czas wydłużony  do godz. 9.20

9.00 – 9.45– przerwa

9.45 – 11.15– egzamin z matematyki, czas wydłużony  do godz. 12.00

zajęcia wg planu od 5 godziny lekcyjnej

02.12.2016

8.00 – 9.00– egzamin z języka obcego (poziom podstawowy), czas wydłużony                  do godz. 9.20

9.00 – 9.45– przerwa        

9.45 – 10.45– egzamin z języka obcego (poziom rozszerzony), czas wydłużony                      do godz. 11.15

zajęcia wg planu od 4 godziny lekcyjnej

 

Zajęcia klas I – II   i    uczniów mających nauczanie indywidualne

30.11.2016

8.00 – 9.40

kl. I a (chem.)T.Bagińska

kl. I b (18)R.Żurańska

kl. I c(3) – M.Kortes

kl. I d (19)K.Kwiatkowska

kl. I e (17)Ż.Cherkowska

kl. II a(12) – A.Myślińska

kl. II b(fiz.) – Z.Wardowska

kl. II c(muz.) – J.Barańska

kl. II d (9)M.Wilemska                         

9.50 – 11.30

kl. I a (9)M.Wilemska

kl. I b (muz.)J.Barańska

kl. I c(chem.) – T.Bagińska

kl. I d (18)R.Żurańska

kl. I e (fiz.)Z.Wadowska

kl. II a(3) – M.Kortes

kl. II b(12) – A.Myślińska

kl. II c(17) – Ż.Cherkowska

kl. II d (19)K.Kwiatkowska

                                                                 

Strauss L. – J.Suwińska (2 godziny)

Niekrasz – L.Lisakowska( 2 godziny)

Jędrzejewski – D.Zawadzka (2 godziny)

Radomska – K.Wiśniewska

01.12.2016

8.00 – 9.40

kl. I a (chem.)K.Kawiecki

kl. I b (biol.)J.Józefowicz

kl. I c(18) – L.Wiśniewska

kl. I d (20)B.Milewska

kl. I e (17)Ż.Cherkowska

kl. II a(fiz.) – M.Orzechowska

kl. II b(3) – A.Myślińska

kl. II c(muz.) – ks.A.Waks

kl. II d (19)A.Mossakowska               

9.50 – 11.30

kl. I a (biol.)J.Józefowicz

kl. I b (chem.)T.Kawiecki

kl. I c(19) – A.Mossakowska

kl. I d (fiz.)M.Orzechowska

kl. I e (18)L.Wiśniewska

kl. II a(20) – B.Milewska

kl. II b(muz.) – ks.A.Waks

kl. II c(17) – Ż.Cherkowska

kl. II d (3)A.Myślińska

                                                                 

Niekrasz – I.Markuszewska  (2 godziny)

Jędrzejewski – K.Dąbkowska  (2 godziny)

Radomska – K.Wiśniewska

02.12.2016

8.00 – 9.40

kl. I a (muz.)M.Piątkowski

kl. I b (fiz.)J.Suwińska

kl. I c(3) – L.Lisakowska

kl. I d (20)Z.Wardowska

kl. I e (chem.) T.Bagińska

kl. II a(biol.) – K.Kwiatkowska

kl. II b(19) – L.Wiśniewska

kl. II c(h) – G.Zakrzewska

kl. II d (9)M.Wilemska                         

9.50 – 10.35

kl. I a (h)G.Zakrzewska

kl. I b (muz.)M.Piątkowski

kl. I c(9) – M.Wilemska

kl. I d (biol.)K.Kwiatkowska

kl. I e (3) –L.Lisakowska

kl. II a(chem.) – T.Bagińska

kl. II b(20) – Z.Wardowska

kl. II c(19) – L.Wiśniewska

kl. II d (fiz.)J.Suwińska

                                                                 

Strauss L. – J.Józefowicz(2 godziny)

Niekrasz – M.Kortes(2 godziny)

Radomska – K.Wiśniewska

 

 

 

 

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem