Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Pamiętamy o tych, którzy odeszli

  • Galeria

 

 

W dniu 27 października uczniowie klas I b i I c wraz z wychowawczyniami – Joanną Barańską i  Magdaleną Kortes, paniami Aleksandrą Mossakowską i Iwoną Markuszewską oraz Mirosławą Milewską, byłą nauczycielką historii w naszej szkole odwiedzili cmentarz parafialny i zapalili znicze na grobach byłych pracowników naszej szkoły. 1 listopada obchodzimy Święto Zmarłych, nasza szkoła od „zawsze” pamięta o swoich zmarłych pracownikach oraz o grobach zapomnianych, którymi się opiekujemy. Młodzież uporządkowała także zaniedbane i opuszczone nagrobki .

 

Chcemy także aby ten wyjątkowy dzień był refleksją dla naszej młodzieży na temat kruchości życia, przemijania i nieuchronności losu.

Dziękujemy pani Mirosławie Milewskiej za poświęcony czas i przekazywanie nam cennej wiedzy historycznej, szczególnie w zakresie historii regionalnej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem