• JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Ślubowanie klas pierwszych

W dniu 26 października 2016 r. w naszej szkole odbyło się ślubowanie klas pierwszych. W uroczystości tej wzięli udział – uczniowie, rodzice, wychowawcy oraz zaproszeni goście – zastępca Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego – pan Krzysztof Widźgowski, radni miejscy z wiceprzewodniczącymi –panią Lilią Karczyńską i panem Wojciechem Kłosowskim, przewodnicząca Rady Rodziców – pani Dorota Rzemińska.

Zebranych gości powitali uczniowie – Adrianna Leśniewska i Wiktor Preus.

Pani dyrektor szkoły – Bożena Rutkowska – Marciniak w swoim wystąpieniu zwróciła uwagę na tradycję szkoły i wyniki, które osiągają uczniowie na konkursach wojewódzkich i ogólnopolskich.

Pan Burmistrz  podkreślił, że Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich jest szkołą, w której uczniowie mogą rozwijać swoje pasje, zdobywać wiedzę oraz uczyć się samorządności i demokracji .

Pani Lilia Karczyńska życzyła uczniom wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz wielu sukcesów.

Do wielu życzeń skierowanych w stronę uczniów i rodziców przyłączyła się przewodnicząca Rady Rodziców – pani Dorota Rzemińska.

Po uroczystym ślubowaniu zebrani goście wysłuchali krótkiego przedstawienia przygotowanego przez Samorząd Uczniowski oraz uczennice kl. II d i II b pod kierunkiem nauczycieli –Liliany Lisakowskiej i Marka Piątkowskiego.

Na zakończenie każda z klas otrzymała pamiątkowy dyplom, który zaświadcza o przynależności do społeczności szkolnej Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich.

Galeria zdjęć https://www.facebook.com/GimnazjumWNowymMiescieLubawskim/photos/?tab=album&album_id=698168370332913