Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Otrzęsiny klas pierwszych

  • Galeria

W dniu 25 października w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych przygotowane w tym roku przez Samorząd Uczniowski. Najmłodsi uczniowie mieli do wykonania wiele zadań –kolejności tor przeszkód, stworzenie wiersza o kotach, zjedzenie jabłka na czas.  Następnie każda klasa została pomalowana przez czarownice oraz musiała zjeść kawałek kwaśnej cytryny.  W dalszej części przedstawiciele pierwszoklasistów musieli wypić przygotowany przez wiedźmy napój, który bardzo im smakował i wszyscy odgadli jego składniki. Ponadto uczniowie wykazali się wiedzą o swoich wychowawcach – malowali portrety i odpowiadali na pytania. Ostatnim i chyba najbardziej pracochłonnym zadaniem było przygotowanie stroju dla wychowawcy. Trzeba przyznać, że młodzież wykazała się kreatywnością i nauczyciele wyglądali wspaniale. Po zakończeniu wszystkich zadań czarownice ogłosiły, że pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Nad całością czuwali nauczyciele –Liliana Lisakowska i Marek Piątkowski.

Obszerna galeria https://www.facebook.com/GimnazjumWNowymMiescieLubawskim/photos/?tab=album&album_id=696322293850854

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem