Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 699.

Sportowy sukces

  • Galeria

W Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji  w Nowym Mieście Lubawskim odbył się VII Turniej Badmintona  Osób Niepełnosprawnych. Wśród 7 placówek nie zabrakło także drużyny z Gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich w Nowym Mieście Lubawskim, reprezentowanej przez: Monikę Pokorską , Mikołaja Pokorskiego, Jakuba Teska i Jakuba  Dworznikowskiego. Wśród  60 uczestników  udanym występem mogą się pochwalić Monika Pokorska i Jakub Dworznikowski zajmując pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych.  Jednak cała drużyna zasługuje na szczególne uznanie i ogromne brawa.  W klasyfikacji drużynowej zdobyła drugie miejsce.

                     Dziękujemy  wszystkim uczestnikom za udział w zawodach sportowych, w których  nie tylko ważna była  rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa i aktywnie spędzony czas dostarczający wielu endorfin i niezapomnianych wrażeń.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem